You are here:

Muzyka bez ZAiKS

Muzyka na weselu bez ZAiKS

Jest taki jeden dzień w życiu młodych ludzi, który pamięta się latami. Chodzi o ślub i wesele. Para młoda przygotowuje starannie oprawę liturgiczną mszy ślubnej. Następnie zabiera się za przygotowanie przyjęcia weselnego. Wszystko jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Zostaje tylko DJ i oprawa muzyczna. No właśnie.

DJ przyjeżdża z własnym sprzętem. Rozpakowuje się, plącze się w gąszczu kabli. W końcu sięga po wielką walizkę z płytami. Muzyka bez ZAiKS oczywiście. Nikt na to jednak nie zwraca uwagi. Kogo by to obchodziło. A już na pewno nie państwa młodych. Jest zamówiona sala, wybrane menu i kamerzysta. Młodzi już wiedzą, jakim samochodem pojadą na wesele. Te sprawy pochłaniają ich bardziej niż sprawy ZAiKS. Wielu nawet nie wie, co ten skrót oznacza i jaka wartość się za nim kryje.

Przykrą sprawą jest, że wielu z nas domaga się muzyki i rozrywki wysokiej jakości, ale nie szanuje praw autorskich. Dobrze, że w dobie internetu i globalnej wioski, możemy dowiedzieć się więcej o ZAiKS.

Muzyka bez ZAiKS
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: przesłony wodoszczelne, plisy Oświęcim, kinesiotaping bielsko biała, Tynk silikonowy Lakma, tanie taxi legnica, etykiety inspekcyjne na zamówienie, fluorokrzemian glinu, Tanie multiplikatory, redox extreme efekty, balayage fryzjer kraków, kawitacja kielce

Back to Top

sprzedaż igłofiltrów elastycznych, laweta Golub-Dobrzyń, armatura łazienkowa Dornbracht, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Listwa oświetleniowa mardom mdb100