You are here:

Organista na ślub

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu, dlatego chcemy, aby była ona wyjątkowa i na lata zapadła w naszej pamięci. Ważny jest każdy element tej uroczystości: wystrój kościoła, stroje państwa młodych, kwiaty, miejsce, w którym odbędzie się wesele oraz muzyka.
Jeśli chodzi o oprawę muzyczną ślubu to najczęściej młoda para wybiera organistę. Jeśli jednak chcemy się wyróżnić na tle innych, to mamy kilka możliwości. Możemy na przykład wybrać kwartet smyczkowy, w którego składzie znajdzie się altówka, skrzypce i wiolonczela. Wówczas zaprezentują oni gościom nastrojowe utwory muzyki klasycznej. Innym pomysłem jest zatrudnienie profesjonalnej wokalistki, która swym anielskim głosem odśpiewa „Ave Maria”. Może jej towarzyszyć akompaniament w postaci skrzypiec czy fletu.
Ważne, aby organista na ślub, wokalistka czy zespół, który wybierzemy był z tak zwanej „najwyższej półki”. Nie chcemy bowiem, aby nasi goście czuli się zażenowani, kiedy usłyszą fałszujący głos czy repertuar niedostosowany do okazji.

Organista na ślub
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Tynk mozaikowy Lakma, busy do danii szamotuły, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Brzozów, fluorokrzemian glinu, markizy Kęty, pantomograf Gliwice, elwix torba, osb stopfire, bcaa katowice sklep, armatura łazienkowa Apavisa

Back to Top

Listwa oświetleniowa mardom mdb100, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Szamba Betonowe Ropczyce, przeszczep chrząstki warszawa