You are here:

Organista na ślub

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu, dlatego chcemy, aby była ona wyjątkowa i na lata zapadła w naszej pamięci. Ważny jest każdy element tej uroczystości: wystrój kościoła, stroje państwa młodych, kwiaty, miejsce, w którym odbędzie się wesele oraz muzyka.
Jeśli chodzi o oprawę muzyczną ślubu to najczęściej młoda para wybiera organistę. Jeśli jednak chcemy się wyróżnić na tle innych, to mamy kilka możliwości. Możemy na przykład wybrać kwartet smyczkowy, w którego składzie znajdzie się altówka, skrzypce i wiolonczela. Wówczas zaprezentują oni gościom nastrojowe utwory muzyki klasycznej. Innym pomysłem jest zatrudnienie profesjonalnej wokalistki, która swym anielskim głosem odśpiewa „Ave Maria”. Może jej towarzyszyć akompaniament w postaci skrzypiec czy fletu.
Ważne, aby organista na ślub, wokalistka czy zespół, który wybierzemy był z tak zwanej „najwyższej półki”. Nie chcemy bowiem, aby nasi goście czuli się zażenowani, kiedy usłyszą fałszujący głos czy repertuar niedostosowany do okazji.

Organista na ślub
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: docieplenie granulatem Radom, drążenie foremników, etykiety inspekcyjne z datą, lpk208, plisy Oświęcim, vetrex okna bielsko biała, żwir siany ostrów, geodeta głogów cennik, certyfikat flange fitter, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, standy eliptyczne cena druku

Back to Top

Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Balistyka dla snajperów Ejsmont, taśmy transportujące Primacon