You are here:

Wyjazdy incentive

Ospałość, zmęczenie, brak chęci do pracy. To scenariusz znany wielu osobom. Nie zmotywowany pracownik jest dużo mniej efektywny. Nie pracuje na pełnych obrotach i co gorsza ma tendencje do zarażania taką postawą innych. Potrafi skutecznie obniżyć morale całej załogi.

Jak więc się przed tym bronić? Bardzo skuteczną metodą są wyjazdy incentive. Są to wyjazdy motywujące pracownika do skutecznej pracy. Pozwalają mu odpocząć, skutecznie zintegrować się z grupą, wykrzesać pokłady energii.

Co więcej dają szansę odpocząć nieco od codziennej rutyny. Pokazują, że za solidną pracę zawsze czeka na nas nagroda. Nie muszą być one realizowane często. Sama świadomość istnienia takiego środka jest świetnym motywatorem.

Dają szanse poznania nowych kultur, środowisk, zapoznania się z każdym w firmie. Później łatwo takie kontakty utrzymywać, mając wspólne wspomnienia. Nie jest to do końca urlop, ponieważ pracodawca otrzymuje z tego tytułu wymierne korzyści. Dla pracownika jednak stanowi to swojego rodzaju odskocznie. Z pewnością po powrocie będzie on zmotywowany i okaże swoją wdzięczność oraz lojalność.

Wyjazdy incentive
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Fotodepilacja Żary, zeltiq Warszawa, mezoterapia vivaderm, blog początkującego elektronika, certyfikat flange fitter, glutamina katowice, złomowanie auta tarnobrzeg, kreda sisa, onlynails cennik, kawitacja kielce, vetrex okna bielsko biała

Back to Top

Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, separator koalescencyjne z bypassem, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00